Desi Midline Plus Kablosuz Alarm Sistemi
Desi Alarm Sistemleri

Desi Midline Plus Kablosuz Alarm Sistemi

Stok Kodu : AGPRX367
350,00 TL
Fiyat : 296,61 TL + KDV
Havale : 332,50 TL (%5.00 havale indirimi)
44,33 TL den başlayan taksitlerle!!
9
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

Desi Midline Plus Kablosuz Alarm Sistemi

Alarmın bir lüks değil, hayatımızın bir parçası olma yoluna girdiği bir dönemde sizlere  desi alarm sistemleri hakkında bilgiler sunacağız bu yazımız okuduktan sonra eminiz ki alarm hakkında yanlış bildikleriniz varsa yada aklınızda hiç alarm taktırmak yoksa en kısa zamanda bir alarm almayı düşüneceksiniz
Desi hırsız alarm sistemleri kötü niyetli insanların korkulu rüyasıdır genellikle sadece hırsızlık olaylarından korunmak için alarm taktırırlar bununla beraber desi alarm sistemleri bizi sadece hırsızlardan değil yangın su baskını gaz kaçağı gibi beklenmedik felaketlerdende korur evinize yada iş yerinize alarm taktırdınız evde yaşlı hasta yada çocuk varsa mevcuttaki alarmınızdaki keypaddeki tuşları kullanarak evde beklenmeyen bir sorun oluşması durumunda mesela siz evdeyken hırsızın girmesi yada hasta kişinin kalp krizi geçirmesi gibi sorunlar olması durumunda bu aparat çok işe yarayacaktır. Aparatlarımızı tanımaya ve özelliklerini anlatmak devam edecek olursak kablosuz duman dedektörü biz evde olalım yada olmayalım alarımızı kuralım yada kurulu olmasın hep devrededir bu da bizi beklenmedik bir feleketten koruyacaktır. yine kablosuz olarak montajı yapılan desi kablosuz su baskını dedektörü kullanıldığı alanlarda su seviyesinin artması durumunda alarma sinyal göndererek aktifleşmesiniz sağlayacaktır. bağımsız gaz dedetörü lpg ve dogalgaz kaçaklarında 85 desibel ses ve ışıklı uyarı vererk sizi ve ailenizi olası gaz zehirlenmelerinde korur. 
Görüyoruzki bir alarm bizi sadece hırsızdan değil çepe cevre her açıdan koruyabilmekte. bunda çok değil bir kaç yıl öncesine kadar kablosuz alarmların yanına bile yaklaşmazken Günümüzde artık alarm sistemleri fiyatları teknoloji ile birlikte maliyetlerin düşmesi ürünlerin daha kompakt hale gelmesi gibi faktörlerden dolayı çok büyük miktarlara satılmamaktadır.  şimdi hiçbir yeri kırmadan aparatlar arasında kablo çekmeden alarm montajı kolaylıkla bir kaç saat içerisinde yapılabilmekte konusunda uzman kişiler öncellikle ev yada iş yerinizde keşiften sonra sizinde isteklerinize en uygun alarm sistemini ve aparatlarının kurulumu yapılır. Alarmların vazgeçilmezi olan caydırıcılıktır daire giriş kapınızda yada bina dış yüzeyinde harici sireni gören kötü niyetli kişiler alarm takılı olmayan yüzlerce ev iş yeri varken sizi tercih etmeyecektir çünkü hiç kimse hada kolayı alarmsız yerler varken kendini riske atmaz. Alarm ile korunan yerlerin hırsız denemelerinin yüzde 80 başarısızlıkla sonuçlanmaktadır.
   Kolayca monte edilebilen ABS gövde
Kopyalanamayan uzaktan kumanda
Kablosuz sensör haberleşme altyapısı
Elektrik kesilmelerine karşı dâhili Akü
Merkez ünite ile tümleşik siren (105 dB)
Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı)
8 adete kadar DESi kablosuz sensör (manyetik kontak, hareket dedektörü, darbe sensörü, duman dedektörü) öğrenebilme
6 adet uzaktan kumanda öğrenebilme
Alarm sebebini raporlama
Kumanda ile panik alarmı verebilme
Özel kurulum seçenekleri (alan iptali, otomatik kurulum v.b.)

Tavsiye Edilen Ürünler
Kapat
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
,