Desi Steely Darbe Sensörlü Alarm
Desi Alarm Sistemleri

Desi Steely Darbe Sensörlü Alarm

Stok Kodu : DSUYZ237
109,00 TL
Fiyat : 92,37 TL + KDV
Havale : 103,55 TL (%5.00 havale indirimi)
13,81 TL den başlayan taksitlerle!!
10
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

Desi Steely Darbe Sensörlü Alarm

Kapılar için Ankastre Alarm Sistemi

DESi Steely, kapının kanat kısmına yanından gömülerek takılan kompakt bir alarm sistemidir. Sistem, cihazın üzerindeki tuş takımından şifre girerek devreye girer ve çıkar. İstenilirse uzaktan kumanda ile de kullanılabilir.

Kapının kanadında (en)27 mm x (boy)135 mm x (derinlik)80 mm boyutunda bir yer açıldıktan sonra, 4 vida ile monte edilir.

Pille çalışmaktadır ve alkaline pillerle 2 yıl çalışabilmektedir.

Kapının açıldığını algılayan bu sistem, kapı açıldıktan sonra 8 saniye boyunca şifre girilmesini bekleyecektir. Eğer şifre girilmezse, alarm çalmaya başlayacaktır. Cihazın, kapıya gelen darbeleri anlayarak alarm veren modeli de bulunmaktadır.

DESi Steely Özellikleri

Kapıya gelen darbeleri ve kapının açıldığını algılayan kompakt yapı

Alarm esnasında 105 dB ses şiddeti (30 cm’den)

Ankastre Montaj (dışarıdan görünmez)

Darbelere dayanıklı gövde ve smd elektronik kart

İki farklı kontrol imkanı

Tuş Takımı

Uzaktan Kumanda (6 adet kumandaya kadar öğrenebilir)

Uzun pil ömrü (AA tip Alkaline pille 2 yıl standby süresi)

uzaktan kumanda tipi değişiklik şekillerde olabilir ana ünite  tipi değişmez

Desi alarm sistemleri içerisinde yer alan Desi steely darbe sensörlü alarm sistemi iki yıl garantili olarak sunulmaktadır. Kapılar için kullanılan ankastre dizaynında bir alarm sistemi olmaktadır. Ürün kapılarda kanat kısmının kenarına gömülerek kullanılmaktadır. Kompakt bir alarm sistemine sahip olan cihaz, sistem üzerindeki tuş takımı ile devreye girmektedir. Ya da alarm sistemini pasif hale getirmek için yine cihaz üzerindeki tuş takımı kullanılabilmektedir. Ayrıca uzaktan kumanda ile de tüm bu işlemler gerçekleştirilebilir. Montaj alanında ise kapı kanadında en 27 mm* boy 135 mm ve derinlik 80 mm olmalıdır. Bu şekilde yer açıldıktan sonra dört adet vida kullanılarak ürünün montajı yapılabilmektedir. Oldukça tasarruflu bir kullanıma sahip olan Desi steely darbe sensörlü alarm sistemi alkaline pillerle çalışmaktadır. Ve iki yıl bu pillerin kullanım ömrü bulunmaktadır. Sistemin çalışma esasına bakıldığında ise kapının açıldığını algılayan sistem, sekiz saniye boyunca şifre girilmesini bekleyecektir. Şifre girilmediği andan itibaren uyarı vermeye başlayacaktır. Daha da önemlisi aynı cihazın kapılarda oluşan darbeleri hissederek çalışan modeli de bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri ile hırsızlar karşısında oldukça emniyetli bir sistem elde ediliyor ve art niyetli kişilere karşılı sorunsuz bir sistem sağlanabiliyor. Kapılarda kilit sistemleri dışında bulunan bu şifreli elektronik sistemler aşılması daha zor emniyet duvarları oluşturmaktadır. Bu nedenle tercih edilen Desi steely darbe sensörlü alarm sistemleri teknik özellikleri arasında kapıya gelen darbelerde uyarı veren özellikleri bulunuyor. Bunu yanında kapının açıldığını algılayan kompakt bir yapı olarak karşımıza çıkmaktadır. Alarm esnasında 105 db ses şiddeti bulunmakta ve ürün dışarıdan bakıldığında görünmemektedir. Darbelere karşı dayanıklı bir gövdesi bulunmakta ve smd elektronik kart özelliği ile kullanılmaktadır. İki farklı kontrol imkânı bulunmakta ve tuş takımı ile pratik kullanıma sahip olmaktadır. Uzaktan kumandası bulunan ürünün 6 adet kumandaya kadar öğrenilebilme özelliği de bulunuyor. Uzun pil ömrü bulunmakta ve AA tip alkaline pillerle standby süresi de hesap edildiğinde iki yıl pillerin kullanım ömrü bulunmaktadır. Uzaktan kumanda tip değişik şekillerde olabiliyor. Ancak ana ünite tipi değişmiyor.
Tavsiye Edilen Ürünler
Kapat
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
,