Desi Utopic Parmak İzli Barel
Desi Alarm Sistemleri

Desi Utopic Parmak İzli Barel

Stok Kodu : AQVWX467
1.100,00 TL
Fiyat : 932,20 TL + KDV
Havale : 1.045,00 TL (%5.00 havale indirimi)
139,33 TL den başlayan taksitlerle!!
10
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

Desi Utopic Parmak İzli Barel

  • Standart bir kapı birkaç dakika içerisinde parmak izi ile açılıp otomatik olarak kilitlenir hale gelebilir mi? Ütopik gibi gelsede artık bu mümkün.

     

    Tamamen kablosuz ve pilli yapısı sayesinde kolayca monte edilebilen DESi Utopic, gelişmiş özellikleri ve yüksek teknolojisi sayesinde sizlere konforu ve güvenliği bir arada sunuyor.

desi utopic parmak izli barel

* silindir ile çalışan neredeyse tüm kapılara olabilmektedir

* anahtar ile de kullanıma olanak sağlayan akıllı tasarım

* alkaline piller ile 1500 kere açıp kapanabilme

* 100 adet parmak izi tanımlanabilme

* yüksek güvenlikli kapasitif parmak izi okuma teknolojisi ve 500 dpi sensör hasasiyeti

* satina kaplamalı zamak parçalar

* kolay montaj

Güvenlik anlamında artık pek çok alanda parmak izli sistemler kullanılıyor. Bu şekilde kullanılan sistemin art niyetli insanlar karşısında çok daha güçlü olduğu söylenebilir. Bu alanda standart bir kapıyı sadece birkaç dakika içerisinde parmak izli açılıp kapanan bir kapıya çevirmek desi utopic parmak izli barel ürününü kullanmak yeterli olacaktır. Pilli kullanılan bu ürün kablosuz olduğu içinde montaj alanında çok pratik özellikler sunmaktadır. Sorunsuz güvenlik ve konfor yakalamak için ürünün gelişmiş özellikleri ve yüksek teknolojisinden faydalanılabilecektir. Ürün genel anlamda profesyonel bir kilit sistemi olmakta ve istenilen her alanda kullanılabilir özelliklerde olmaktadır. Silindir ile çalışabilen kapıların tümünde kullanılabilen ürün aynı zamanda anahtar ile de kullanıma olanak sağlayan çok özel bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle istenilen her alanda montajı yapılarak kullanılabilir ve aradığınız güvenli sistemi sağlayabilir. Teknik özelliklerine bakıldığında ise desi utopic parmak izli barel alkaline pillerle çalışmaktadır. Yaklaşık 1500 kere açıp- kapanabilme özelliği kullanılan pillerle sağlanabilir. Günlük ortalama bir kapının on kere açılıp kapandığı varsayılacak olursa bu pillerle 5- 6 ay kullanım imkanı oluşabilir. Sistem esasında anahtar taşıma devrini tarihe karıştırıyor. Bunun yanında kullanıcı olarak 100 adet parmak izi tanımlanabilme özelliği de bulunmaktadır. Parmak izi okuma teknolojisinde yüksek güvenlikli kapasitif özellikler bulunmakta ve 500 dpi sensör hassasiyeti ile de sistem çok pratik bir şekilde işleyecektir. Ürünün ana malzemesi zamak parçalardan oluşmaktadır. Yani paslanma yapmayan krom ağırlıklı metallerden üretilen desi utopic parmak izli barel ürünü üzerinden satina kaplama bulunmaktadır. Ürünün kolay montaj özelliği ile kendi başınıza da bu ürünü çok pratik bir şekilde kullanabilme imkânınız olacaktır. iki yıl garantisi bulunan ürün Bareller kategorisi içerisinde yer almakta ve kapı göbeği silindir modelleri arasında bulabilmek mümkün olacaktır. Sistem olarak üç türlü tam kilitleme yapmaktadır. Bu ürün sayesinde anahtar kaybetme derdine son verilecektir. Kablosuz haberleşme sistemi bulunan ürün ev içerisinde akıllı teknolojilerle de tam entegrasyon içerisinde çalışabilecektir. Anahtar taşıma derdine son veren ürün yüksek performansı ile yüksek güvenlik özelliği sağlamaktadır.
Tavsiye Edilen Ürünler
Kapat
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
,