Kale 164 cec Yüksek Güvenlikli Silindir 68mm
Kale Kilit

Kale 164 cec Yüksek Güvenlikli Silindir 68mm

Stok Kodu : BDEMW347
189,00 TL
Fiyat : 160,17 TL + KDV
Havale : 179,55 TL (%5.00 havale indirimi)
23,94 TL den başlayan taksitlerle!!
8
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

kale 164 cec yüksek güvenlikli silindir 68mm

kale 164 cec yüksek güvenlikli silindir 68mm hırsızlar tarafında kırılmaya delinmeye maymuncuk ile açılmaya karşı üstün koruma. Günümüzde özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişiler için en büyük problemlerden biri güvenlik sorunudur. Yaşadığınız evinize ne zaman bir hırsızın uğrayacağını asla bilemezsiniz. Bunun için herkes olabilecek en iyi korunma yöntemlerine başvurmaktadır. Çelik kapılar hırsız alarmları ve birçok farklı yöntem ile evlerini en iyi şekilde korumaya çalışmaktadır. Fakat hırsızlar da kendilerini her geçen gün yöntemlerini değiştirerek tüm sistemleri etkisiz kılmanın yollarını bulmaktadırlar. Onları engellemenin en kolay yöntemi ise hiçbir şekilde açamayacakları kapı kilitleri taktırmaktır. Kale kilit kale 164 cec yüksek güvenlikli silindir 68 mm olarak ürettiği kapı kilidi ile hırsızları saf dışı bırakmanızı sağlamaktadır.

     Oldukça gelişmiş bir teknoloji ile üretilen kale kapı kilitleri yaşadığınız alanda kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Kale kilit kale 164 cec yüksek güvenlik silindir 68 mm hırsızlar tarafından kırılma ve delinmeye, maymuncuk ile açılmaya karşı üstün koruma sağlayacak şekilde üretilmiştir. Bu sayede hırsızların kapı kilidini kolayca açmaları mümkün değildir. Kale 164 cece yüksek güvenlik silindir 68 mm teknik özellikleri olarak da gövde ms 58 pirinç, parlatılmış. Kırılmaya dirençli çelik u profil. Gövde de delinmeye karşı çelik pim. (opsiyonel: kumlu nikel kaplamalı), kam: özel sinter döküm, anahtar kombinasyonu: bilgisayar teknoloji ile yaylar: paslanmaz olarak, pimler: ms 58 özel çekme pirinç: hrc 60 delinmeye karşı mukavim, paslanmaz, emniyet kartı mevcut, anahtar: alpaga, plastik kafalı ve 5 adet olarak üretime sunulmuştur. Ayrıca kale 164 cec yüksek güvenlikli silindir 68 mm kilitler TS EN1303 sertifikasına sahiptir.

     Kilit sistemleri alanında şimdiye kadar gelişmiş en güvenli kilit yapısına sahip olan kale kilit kale 164 cec yüksek güvenlik silindir 68 mm kilitleri teknolojiden yaralanılarak en güvenli kilit olarak üretilmiştir. Günümüzde hırsızlık olayları gece veya gündüz fark etmeksizin gerçekleşmektedir. Hızla artan nüfus ile bu olayların sıklığı da giderek artmaktadır. Hiç kimse benim evime nasılsa girmez diye düşünmesin. Hırsızlar artık her eve girmek için uğraşmaktadır. Bu nedenle evimizi, iş yerimizi olabilecek en iyi şekilde korumamız gerekmektedir.

 

TEKNİK BİLGİLER

Gövde : MS 58 Pirinç; Parlatılmış. Kırılmaya dirençli çelik U Profil. Gövdede delinmeye karşı çelik pim. (Opsiyonel: Kumlu nikel kaplamalı.)

Kam : Özel Sinter Döküm

Anahtar Kombinasyonu : Bilgisayar Teknolojisi

Yaylar : Paslanmaz

Pimler : MS 58 Özel Çekme Pirinç; HRc 60 Delinmeye Karşı Mukavim, Paslanmaz.

Emniyet Kartı : Var

Anahtar : Alpaga, Plastik Kafalı, 5 Adet.

Sertifikalar : TS EN1303


Tavsiye Edilen Ürünler
Kapat
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
,