Kale Alarmlı Kilit Göbeği Barel
Kale Kilit

Kale Alarmlı Kilit Göbeği Barel

Stok Kodu : 164asm
149,00 TL
Fiyat : 126,27 TL + KDV
Havale : 141,55 TL (%5.00 havale indirimi)
18,87 TL den başlayan taksitlerle!!
4
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

Kale Alarmlı Kilit Göbeği Barel

Türkiye’de kilitte öncülük yapan kale, kilit teknolojide sınır tanımıyor köklü değişiklik yapıyor. Bu değişikliği kale alarmlı kilit göbeği barel ile görmekteyiz. Güvenliğin sağlanması için üretilmiş alarmlı kilit, hırsızların en çok kullandığı yöntemlerden olan silindirin kırılmasıyla eve girme yöntemi ortadan kalkıyor. Hırsızları bile dize getirecek olan sistem sayesinde güvenliğiniz yüksek korumalı durumda olacaktır. Hırsızların sessiz girişlerini tarihe gömüyor. Bu ürünü istediğiniz mekânlarda kullanabilirsiniz. Ev kapınızda, ev oda kapılarınızda, bahçe kapılarında, balkon kapılarında, garaj kapılarında, iş yeri kapılarında, banka iç kapılarında vb yerlerde gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür.

Bu kale alarmlı kilit göbeği barel özelliklerini sıralamak gerekirse, gövdems 58 pirinç ( opsiyonel: kumlu nikel kaplamalı ), anahtar multikanallı, nikel kaplı, 3 anahtarlı, ölçüler 26 (A) %2B 10 %2B 40 (B) (en küçük), çalışma sıcaklığı -20/70 derece olmaktadır. Bunların yanında nem 0-%2585rH, korozyon en 1303 class dayanımen 1303 class 6 (>100.000 çevrim), pil tipi tek kullanımlık, şarj edilemeyen / 6 yıl (en az), ses seviyesi 80dBA(*) (10 cm mesafeden kapı iç / dışına doğru), sertifikası TS EN1303 göre uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça kolay olan kilidin, basınçlı sesi ile istenmeyen ziyaretçilerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Hırsızların silindiri kırmasıyla gerçekleştirdiğini düşündüğü hırsızlık olayında silindirin içindeki aktivasyon çubuğunu kırmasıyla silindirin içindeki alarm devreye girer ve yüksek ses meydana gelir. İşte bu ses sayesinde hırsız için hırsızlık olayı başlamadan biter.

Akıl almaz bir şekilde mükemmel tasarlanmış olması sizleri yüksek güvenlik içinde korumaya odaklı olarak üretilmektedir. Paslanmalara ve çizilmelere karşı dirençli olduğundan uzun ömürlüdür. Montajı oldukça kolay bir üründür. Normal kapı kilidinin iç göbeği nasıl değiştiriliyorsa aynı işlem yapılmaktadır. Asanlar güvencesiyle kale alarmlı kilit göbeği barel garantili satılmaktadır. Bu ürünü incelemek için asanlar ana sayfayı inceleyebilirsiniz. Site aracılığı ile sipariş verebilir veya birebir telefon görüşmeleri sonucunda siparişinizi ücretsiz kargo ile Türkiye’ nin her yerine gönderilir. 

Tavsiye Edilen Ürünler
Kapat
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
,