Slot (Yeni Anahtarlık)

Ürün Kodu: sl 101-1
Stok Durumu: Mevcut
İndirim Durumu: İndirim yok
0,00 TL 15,00 TL

not: anahtarsız boş kutu fiyatıdır ekleceginiz anahtar tipine göre fiyat degişmektedir. 

Slot Anahtar ya da Slot Anahtarlık hayatımıza neden gerekli bir ihtiyaç halini aldı bunu bir gözden geçirelim..

 
Kaç anahtar taşıyorsunuz? Haydi sayalım: Apartman giriş kapısı anahtarı, ev anahtarı, varsa araba anahtarı, iş yeri anahtarı, kasa anahtarı, dolaplar, çekmeceler. liste kişiden kişiye değişebilir ama, herkes için en az 3 anahtar kesin gibi! Üstelik bazı anahtarlar iddialı tasarımları yüzünden oldukça büyük ve ağır. 
 
Çıkardığı kuru gürültüye, yaptığı ağırlığa, yarattığı kafakarışıklığına hiç girmeden size bir müjde verelim: Şimdi Slot anahtarlık var. 
 
Nedir Slot anahtarlık? 
 
Slot anahtarlık, MAK Tasarıma ait bir icat. Evet gururlanabilirsiniz. Çünkü 3 Türk tasarımcının icadı SLOT. Yaptıkları tasarım sayesinde ortaya çıkan ürün, gerçekten hayatı kolaylaştıran, son derece işlevsel  bir ürün.
 
 
 
Slot anahtarlık "eski köye yeni alet" sloganıyla pazara girdiğinden beri hızla yükseldi. Metal anahtarın hayatımıza girdiği, 1850 li yıllardan bu yana kullandığımız geleneksel anahtar formatında değişiklik olmamıştı. İşte bu 150 yıllık geleneği yıkan SLOT, anahtarların başını keserek, özel bir plastik ya da tercihinize göre metal düzenek içine hapsetme esasına dayanıyor. Bu düzenek sayesinde cebinizdeki anahtarların ağırlığı %40 - % 60 hafifliyor! 
 
Sizin de yapmanız gereken tek şey, bütün anahtarlarınızı toplayıp merkezimize gelmeniz ve şlem tamamlanana dek bir çayımızı içmeniz. Modern tasarımı ve kullanım kolaylığı ile Slot'un yaşamınızı ne kadar kolaylaştırdığını görünce çok şaşıracaksınız
 
0 yorum yapıldı.

Bu ürüne yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.